kontakt z nami

Tel. 694-099-911
575-999-437

kontakt@Mandarynkowa-Kraina.pl

Synek (13 msc) jest właśnie w trakcie adaptacji. Jestem bardzo zadowolona indywidualnym podejściem do adaptacji oraz ogromem cierpliwości i uwagi jakie syn otrzymuje od cioć. Żłobek ma bardzo domowy charakter, co jest ogromnym atutem. Póki co, nie widzę żadnych wad

Świetna atmosfera, super opieka. Dzieci mają doskonałą opiekę i zajęcia, które rozwijają, łącznie z j.angielskim. Kameralnie w dosyć niewielkiej grupie, a na sali ciekawe zabawki dla dzieci. Polecam serdecznie wszystkim rodzicom, którzy szukają szczególnego miejsca dla swoich małych pociech!

Bardzo fajny żłobek, miła atmosfera, super Ciocie:), indywidualne podejście do dzieciaków, ciekawe i rozwijające zajęcia, zadowolone dzieci:)))

Polecam wszystkim żłobek Mandarynkowa Kraina. Dziecko zawsze uśmiechnięte wracało do domu. Zawsze chciało iść następnego dnia. Ciocie są świetne, bardzo dobre podejście do dzieci. Super zajęcia w żłobku, angielki, piosenki, wierszyki, tańce. Dodatkowe atrakcje jak teatrzyki dla dzieci, mikołaj i wiele wiele więcej. Polecam w 200%. Jak żłobek to tylko mandarynkowa kraina.

Kochane ciocie, domowa i kameralna atmosfera, dziecko wychodzi zawsze uśmiechnięte. Dużo zajęć rozwijających rozwój dziecka. Synek super wspomina i tęskni za ciociami. :) Polecam serdecznie!

Rewelacyjny żłobek! Domowo i kameralnie. Świetne ciocie, które mają indywidualne podejście do każdego dziecka oraz dużo cierpliwości;) Przy odbiorze dziecka rodzic zawsze dostaje informacje czy uczestniczyło w zajęciach, jak się bawiło, jak z jedzeniem, spaniem, itp. Bardzo fajne, różnorodne i rozwijające zajęcia. Menu dla dzieci zróżnicowane, zdrowe i bez nadmiaru cukru. Córce zdarza się w weekend spytać czy jedziemy do żłobka, więc o czymś to świadczy:) Polecam w 200%

Copyright 2015 Mandarynkowa-Kraina.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt strony internetowej: werb.pl