kontakt z nami

Tel. 694-099-911
575-999-437

kontakt@Mandarynkowa-Kraina.pl

Ciocia Justyna - właściciel, wychowawca grupy żłobkowej

Absolwentka studiów licencjackich (2009 – 2012) na kierunku Pedagogika Specjalna i specjalnościach – Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka oraz Pedagogika niepełnosprawnych intelektualnie na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. 

Kolejno, kontynuowała studia, zdobywając tytuł magistra (2012 – 2014) na kierunku Pedagogika o specjalności Edukacja wczesnoszkolna. W roku 2016 ukończyła studia podyplomowe na kierunku Wspomaganie rozwoju dziecka (0-3) w ramach pomocy psychologiczno – pedagogicznej w żłobku i przedszkolu. W latach 2012 – 2015 pani Justyna pracowała jako animator w sali zabaw dla dzieci, w 2014 r. jako asystent – cień dla dziecka z autyzmem wczesnodziecięcym, natomiast w latach 2013 – 2015 sprawowała funkcję wychowawcy grupy przedszkolnej. 

Ukończone kursy i szkolenia:

• Szkolenie z zakresu metody czytania dr Ireny Majchrzak

• Szkolenie z zakresu terapii ręki i zaburzeń motoryki małej

• Kurs animatora zabaw dziecięcych

• Szkolenie z zakresu symultaniczno – sekwencyjnej metody czytania

• Szkolenie ,,Dziecięca matematyka’’ prof. E. Gruszczyk – Kolczyńskiej

• Kurs pierwszej pomocy pediatrycznej

 

Prywatnie mama dwóch energicznych przedszkolaków - Adrianny (2016 r.) i Wojciecha (2019 r.) .

,,Mandarynkową Krainę’’ stworzyłam z miłości do najmłodszych dzieci. To miejsce, w którym dzieci nie tylko się bawią, ale rozwijają swoje umiejętności, talenty, predyspozycje, w którym uczą się samodzielności, współżycia  w grupie a nade wszystko – czują się bezpieczne i kochane. Największą nagrodą za moją pracę jest uśmiech oraz postępy moich podopiecznych i  zadowolenie ich rodziców. Serdecznie zapraszam do Mandarynkowej Krainy!

 

 

 

Ciocia Sylwia D. – opiekun grupy żłobkowej

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Psychologia na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Warszawie.Od roku 2014 r. pani Sylwia opiekowała się prywatnie jako niania dwiema dziewczynkami a od 2015 pracuje jako opiekun w żłobku. Na przestrzeni swojej pracy zawodowej, Pani Sylwia poznała kilka rodzin, z którymi współpracuje do dziś, opiekując się ich pociechami popołudniami i wieczorami. Ciocia Sylwia uwielbia fotografować, potrafi uchwycić żłobkowe chwile naszych Maluchów w taki sposób, że stanowią piękną pamiątkę na wiele lat. Ponadto prowadzi ,,mandarynkowe social media'.


Ciocia Sylwia J. - opiekun grupy żłobkowej

 

Pani Sylwia jest opiekunem żłobkowym od 2018 r.  Oprócz codziennej pielęgnacji i opieki nad dziećmi, Pani Sylwia tworzy w naszym Żłobku przepiękne dekoracje okoliczościowe, pomoce dydaktyczne oraz z głową pełną pomysłów planuje jak urozmaicić naszym Maluchom każdy dzień w Żłobku. 

 Prywatnie mama Kubusia (2014 r.)

 Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Żłobka i poznania naszych ukochanych Cioć :) 

 

Opinie rodziców

Copyright 2015 Mandarynkowa-Kraina.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt strony internetowej: werb.pl