kontakt z nami

Tel. 694-099-911
575-999-437

kontakt@Mandarynkowa-Kraina.pl

Jesteśmy po to, aby zaspokoić Państwa potrzeby.

,,W codziennym trudzie, w wysiłki umysłu, woli serca – obraz dziecka pozostaje dla człowieka natchnieniem i źródłem nadziei’’

Jan Paweł II, Nigeria 1982

Żłobek ,,Mandarynkowa Kraina’’ powstał po to, aby zaspokoić potrzeby rodziców i dzieci oraz dać pociechom codzienną radość i uśmiech, a przede wszystkim skupić się na wczesnym wspomaganiu ich rozwoju. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż pierwsze trzy lata życia dziecka są najbardziej kluczowe dla jego rozkwitu i dlatego ciągle doskonalimy swoje umiejętności oraz śledzimy kolejne badania związane z tym okresem dzieciństwa. To w tym czasie dziecko uczy się najwięcej – zbiera doświadczenia, nastawienie do otoczenia, wiedzę o świecie, z której korzysta do późnej dorosłości. Dlatego też nasz żłobek jest stworzony w odpowiedzi na potrzeby najmłodszych.

W ,,Mandarynkowej Krainie’’ znajdziecie Państwo wózeczki i pchacze, dzięki którym maluchy będą mogły doskonalić umiejętności lokomocyjne, wygodny materacyk z kształtkami sensorycznymi, na którym będą mogły odpocząć w chwili krótkiego znużenia, a jednocześnie ich zmysły będą stymulowane, basenik z kolorowymi piłeczkami – miejsce idealne dla rozwoju emocjonalnego i poznawczego. Ponadto proponujemy maluchom ściankę sensoryczną, szereg atrakcyjnych zabawek wspomagających rozwój Waszej małej Przyszłości!

Żłobkowiczów będziemy zabierać także w podróże na koniku na biegunach. Dla kochających bujanie mamy bujaczka – kotka i bujaczka – ślimaka oraz przytulną huśtawkę, wyglądającą niczym torba mamy kangurzycy. Oczywiście po całym dniu zabawy, na Państwa pociechy będą czekać wygodne leżaczki lub łóżeczka (w zależności od preferencji dziecka). Do snu utulą je troskliwe ciocie, a ogromny miś Łukasz nie pozwoli ich obudzić!

Metody wychowawcze w naszej placówce podlegają stałemu doskonaleniu. Szczegółowo analizujemy metody powszechnie stosowane w żłobkach i śledzimy najnowsze wyniki badań w dziedzinie edukacji i wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Wymagamy też tego od naszej kadry, u której jednym z najważniejszych dla nas czynników jest chęć rozwoju osobistego w celu lepszej opieki nad dziećmi oraz zaspokajania potrzeb rodziców.

Możemy Państwu zagwarantować, że każdego dnia otrzymają Państwo relację z pobytu dziecka w żłobku. Naszym celem jest także integracja rodziców, co przekłada się także na lepszą atmosferę wśród dzieci. Nie zostawimy Państwa samych z dziećmi chorymi i wspólnie doprowadzimy do optymalnego rozwoju dzieci we wszystkich aspektach ich życia.

Oczywiście – Państwo jako rodzice najlepiej wiedzą, co jest dla Państwa dzieci najistotniejsze. Dlatego zapraszamy do rozmowy – sygnalizowania swoich potrzeb, zgłaszania pomysłów, aby stale podwyższać jakość usług świadczonych przez naszą placówkę. Na wszystkie przedmioty znajdujące się w naszym żłobku patrzymy zarówno pod kątem atrakcyjności dla dzieci jak i nie mniej ważnej przydatności edukacyjno-rozwojowej.

Jesteśmy po to, aby razem z Państwem wychować szczęśliwe, odważne, otwarte na świat i mądre dzieci. Wymieniajmy się zatem spostrzeżeniami, uwagami, wspólnie wyciągajmy wnioski, aby dziś robić wszystko na rzecz lepszego jutra.

 

 

 

Opinie rodziców

Copyright 2015 Mandarynkowa-Kraina.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt strony internetowej: werb.pl